Uprava

Općinsko vijeće: Sastav Općinskog vijeća

Vidak Zdravko (HDZ)
Predsjednik
E-mail: zdravko.vidak@krsan.hr
 
Roko Terković (Kandidat grupe birača)
Potpredsjednik
E-mail: roko.terkovic@krsan.hr
 
Ivan Vozila (Kandidat grupe birača)
Potpredsjednik
E-mail: ivan.vozila@krsan.hr
 
Androić Darko (HDZ)
Član
E-mail: darko.androic@krsan.hr
 
Babić Boris (IDS-SDP)
Član
E-mail: boris.babic@krsan.hr
 
Huskić Esad (IDS-SDP)
Član
E-mail: esad.huskic@krsan.hr
 
Lipnik Andrej (IDS-SDP)
Član
E-mail: andrej.lipnik@krsan.hr
 
Ljubičić Dragan (Kandidat grupe birača)
Član
E-mail: dragan.ljubicic@krsan.hr
 
Mujić Šemso (Kandidat grupe birača)
Član
E-mail: semso.mujic@krsan.hr
 
Poropat Jurica (IDS-SDP)
Član
E-mail: jurica.poropat@krsan.hr
 
Peteani Tina (Kandidat grupe birača)
Članica
E-mail: tina.peteani@krsan.hr
 
Rabar Slavko (HSU)
Član
E-mail: slavko.rabar@krsan.hr
 
Uravić Silvano (IDS-SDP)
Članica
E-mail: silvano.uravic@krsan.hr
 

Kalendar događanja